Strona Główna

Baltic Business Forum 2013 Europa: Północ, Wschód – biznes bez granic

 

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w V międzynarodowej konferencji Baltic Business Forum 2013 Europa: Północ, Wschód – biznes bez granic.

Odbędzie się ona w dniach: 24-26 kwietnia 2013 r., podobnie jak w latach ubiegłych, w Świnoujściu i Heringsdorfie, położonych na Wyspie Uznam, w przeszłości podzielonej granicznymi zasiekami, dziś – otwartej na dialog między ludźmi i współpracę gospodarczą. Będzie można tam w krótkim czasie dolecieć – dzięki partnerowi BBF – Eurolotowi, nie tylko z Warszawy, ale również ze Lwowa. Swój udział w konferencji potwierdza wielu wybitnych ekspertów, ministrów, przedstawicieli licznych gałęzi gospodarki z wielu krajów.

W roku 2013 tematem przewodnim obrad będą zagadnienia dotyczące roli Rosyjskiej Federacji w basenie Morza Bałtyckiego i rozwoju współpracy gospodarczej na linii Północ - Wschód. Szczególną ku temu okazją jest fakt pełnienia przez Rosję od lipca 2012 roku funkcji przewodniczącego Rady Państw Morza Bałtyckiego.

Na swoim ostatnim posiedzeniu w Moskwie Polsko-Rosyjska Komisja Międzyrządowa ds. Współpracy Gospodarczej uznała Baltic Business Forum za ważne wydarzenie gospodarcze roku 2013.

Jej atutem jest także praktyczny charakter debat biznesowych oraz możliwość prezentacji dokonań poszczególnych firm w formie dobrych praktyk. Nie może tam Państwa zabraknąć!

 

Baltic Business Forum odbędzie się w centrum konferencyjnym KGHM „Interferie Medical SPA”, Wszelkie informacje dotyczące konferencji są dostępne na stronie internetowej www.bbf2013.pl

Zapraszamy zainteresowanych do udziału w konferencji Baltic Business Forum 2013 Europa: Północ, Wschód – biznes bez granic.

KAZIMIERZ ZDUNOWSKI – Dyrektor Generalny Izby


Zaproszenie BBF PL

Zaproszenie BBF RU